MATERIAŁOWA OCHRONA TECHNOSHIELDS

Standardowe produkty z tkaniny Technoshield® wykorzystują wiele warstw wysokowydajnych tkanin, które zostają owinięte wokół kołnierzy. Mocowanie zapewniają wysokiej wytrzymałości sznury ściągające. Tkanina Spray Guards Technoshield® została naukowo przebadana i przetestowana technicznie, aby była cienka, odporna i wyjątkowo bezpieczna. Wytrzymuje do 250 ° C i ma najszerszy zakres odporności na chemikalia. Technoshield® składa się z bardzo wytrzymałych tkanin, które zapewniają wyjątkową wytrzymałość na naprężenia mechaniczne. Systemy te są zaprojektowane tak, aby nadawały się zarówno do środowisk wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

FG-PTFE

Technoshield wykonane z materiału PTFE z pokrywą FG.

Są chemoodporne (ich konstrukcja wytrzymuje najgorsze media i są dopasowywane indywidualnie na podstawie zbieranych informacji tj. rodzaj medium, temperatura, strefa EX).
Oferowane technoshield mają zakres od DN 15 do DN 5000,dla temperatury -80°C do 240°C i ciśnieniu do 60 Bar.

To idealne rozwiązanie dla obecności środków zanieczyszczających środowisko naturalne płynami agresywnymi.


FG-PTFE

FG-PTFE with window

FG-PTFE WITH WINDOW

Technoshield Clear FG-PTFE.

Stosuje się dla mediów wymagających stałego monitorowania. Mają zakres od DN 15 do DN 1000, dla temperatury -200°C do 240°C i ciśnieniu do 60 Bar.PE

Technoshield wykonane z materiału polietylen.

Technoshield z polietylenu mają zakres od DN 15 do DN 5000,dla temperatury - 10°C do 80°C i ciśnieniu do 60 Bar. Standardowo transparentna.


PE

PP

PP

Technoshield wykonane z materiału polipropylen.

Technoshield z polipropylenu mają zakres od DN 15 do DN5000, dla temperatury -10°C do 93°C i ciśnieniu do 60 Bar. Standardowo czarna.PVC

Technoshield wykonane z materiału polichlorek winylu.

Technoshield z polichlorku winylu – PVC - mają zakres od DN 15 do DN 5000, dla temperatury -10°C do 70°C i ciśnieniu do 60 Bar. Dostępna w różnych kolorach.


PVC