Systemy wyparne Alfa Laval

Systemy wyparne Alfa Laval

Alfa Laval Alfa Laval dostosowuje system odparowywania płytowego do indywidualnych potrzeb klienta. Energooszczędne i specjalnie skonstruowane systemy poprawiają sprawność cieplną, pozwalają na osiągnięcie wyższych stężeń, wydłużają czas pracy i obniżają koszty. Stacje wyparne Alfa Laval pozwalają obniżyć koszty posiadania i jednocześnie zwiększyć zrównoważony rozwój. Dostosowane do wymagań klienta, są łatwe w konfiguracji, instalacji, obsłudze i konserwacji.

Odparowywanie zoptymalizowane przez ekspertów:

  • Osiągaj wyższe stężenia, oszczędzając energię i zwiększając wartość swojej firmy
  • Obniżenie kosztów energii i poprawa stabilności procesu poprzez dodanie efektów i/lub urządzeń do re-kompresji par
  • Obniżenie kosztów energii i poprawa zrównoważonego rozwoju dzięki rozwiązaniom termicznej rekompresji pary, mechanicznej rekompresji pary lub odzysku ciepła odpadowego
  • Niższe koszty instalacji dzięki kompaktowym, oszczędzającym miejsce instalacjom
  • Zerowy lub minimalny zrzut cieczy dzięki połączeniu z innymi technologiami Alfa Laval.

Wysoka wydajność wymiany ciepła i oszczędność energii to cechy systemów wyparnych, które mają mniejszą wysokość i wagę niż konwencjonalne parowniki. Wszechstronne, energooszczędne i ekonomiczne, parowniki te zazwyczaj mieszczą się w przestrzeni dostępnej w istniejących budynkach, a jednocześnie zapewniają maksymalną jakość produktu, minimalizując zanieczyszczenie i odpady.